MB Connectify privatumo politika

Šioje privatumo politikoje aprašoma, kaip renkama, naudojama ir dalijamasi jūsų asmeninė informacija, kai lankotės www.pasuk.lt (toliau – Svetainė).

ASMENINĖ INFORMACIJA MES RENKAME

Kai lankotės Svetainėje, mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį, įskaitant informaciją apie jūsų interneto naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir kai kuriuos jūsų įrenginyje įdiegtus slapukus. Be to, jums naršant svetainėje renkame informaciją apie atskirus tinklalapius ar produktus, kuriuos peržiūrite, kokios svetainės ar paieškos terminai nukreipė jus į svetainę, ir informaciją apie tai, kaip sąveikaujate su svetaine. Šią automatiškai surinktą informaciją vadiname „Įrenginio informacija“.

Mes renkame informaciją apie įrenginį naudodami šias technologijas:

- „Slapukai“ yra duomenų failai, patalpinami jūsų įrenginyje ar kompiuteryje ir dažnai apima anoniminį unikalų identifikatorių. Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus ir kaip išjungti slapukus, apsilankykite http://www.allaboutcookies.org.
- „Žurnalo failai“ seka svetainėje atliekamus veiksmus ir renka duomenis, įskaitant jūsų IP adresą, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją, nukreipimo / išėjimo puslapius ir datos / laiko žymes.
- „Žiniatinklio švyturiai“, „žymos“ ir „pikseliai“ yra elektroniniai failai, naudojami informacijai apie tai, kaip naršote svetainėje, įrašyti.
[[ĮTERKITE KITŲ NAUDOJAMŲ STEBĖJIMO TECHNOLOGIJŲ TIPŲ APRAŠYMUS]]

[[ĮTERPITE KITĄ KITĄ INFORMACIJĄ, KURIĄ REKATE: DUOMENYS NEPRISIJUNGTI, ĮSIGYTI RINKODAROS DUOMENYS / SĄRAŠAI]]

Kai kalbame apie „asmeninę informaciją“ šioje privatumo politikoje, kalbame ir apie įrenginio informaciją, ir apie užsakymo informaciją.

KAIP NAUDOJAME JŪSŲ ASMENINĘ INFORMACIJĄ?

Mes naudojame užsakymo informaciją, kurią paprastai renkame, kad įvykdytume bet kokius per Svetainę pateiktus užsakymus (įskaitant mokėjimo informacijos apdorojimą, pristatymo organizavimą ir sąskaitų faktūrų ir (arba) užsakymo patvirtinimų teikimą). Be to, šią užsakymo informaciją naudojame siekdami:
Bendrauti su jumis;
Patikrinkite mūsų užsakymus dėl galimos rizikos ar sukčiavimo; ir
Jei atitinkate nuostatas, kuriomis pasidalijote su mumis, teikti jums informaciją arba reklamą, susijusią su mūsų produktais ar paslaugomis.
[[ĮTERPITE KITUS UŽSAKYMO INFORMACIJOS NAUDOJIMUS]]
Naudojame renkamą Įrenginio informaciją, kad padėtume išsiaiškinti, ar nėra galimos rizikos ir sukčiavimo (ypač jūsų IP adresas), ir apskritai tobulinti bei optimizuoti savo svetainę (pavyzdžiui, generuodami analizę apie tai, kaip mūsų klientai naršo ir sąveikauja su Svetainėje ir įvertinti mūsų rinkodaros ir reklamos kampanijų sėkmę).
[[ĮTERKITE KITUS ĮRENGINIO NAUDOJIMO BŪDUS INFORMACIJAS, ĮSKAITANT: REKLAMAVIMĄ / PAKARTOTINĮ TAIKYMĄ]]
DALINTIS SAVO ASMENINE INFORMACIJA

Mes bendriname jūsų asmeninę informaciją su trečiosiomis šalimis, kad padėtume mums naudoti jūsų asmeninę informaciją, kaip aprašyta aukščiau. Pavyzdžiui, mes naudojame Shopify savo internetinei parduotuvei maitinti – daugiau apie tai, kaip Shopify naudoja jūsų asmeninę informaciją, galite perskaityti čia: https://www.shopify.com/legal/privacy. Taip pat naudojame „Google Analytics“, kad suprastume, kaip mūsų klientai naudojasi svetaine – daugiau apie tai, kaip „Google“ naudoja jūsų asmeninę informaciją, galite perskaityti čia: https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/. Taip pat galite atsisakyti „Google Analytics“ čia: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Galiausiai, mes taip pat galime dalytis jūsų asmenine informacija siekdami laikytis taikomų įstatymų ir taisyklių, atsakyti į teismo šaukimą, kratos orderį ar kitą teisėtą užklausą dėl gaunamos informacijos arba kitaip apsaugoti savo teises.
[[ĮTRAUKTI, JEI NAUDOJAMA PAKARTINĖ RINKODA ARBA TIKSLINĮ REKLAMAVIMĄ]]
ELGESIO REKLAMA
Kaip aprašyta aukščiau, mes naudojame jūsų asmeninę informaciją, kad pateiktume jums tikslinius skelbimus arba rinkodaros pranešimus, kurie, mūsų nuomone, gali jus sudominti. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip veikia tikslinė reklama, galite apsilankyti tinklo reklamavimo iniciatyvos (angl. Network Advertising Initiative, NAI) edukaciniame puslapyje adresu http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.

Galite atsisakyti tikslinės reklamos:
[[
ĮTRAUKTI ATSISAKYMO NUORODAS, NENAUDOJAMŲ PASLAUGŲ.
Į BENDRAS NUORODOS ĮSKAIČIUOTA:
FACEBOOK – https://www.facebook.com/settings/?tab=ads
GOOGLE – https://www.google.com/settings/ads/anonymous
BING – https://advertise.bingads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads
]]
Be to, kai kurių iš šių paslaugų galite atsisakyti apsilankę Digital Advertising Alliance atsisakymo portale adresu http://optout.aboutads.info/.

NESEKI
Atminkite, kad nekeičiame savo svetainės duomenų rinkimo ir naudojimo praktikos, kai iš jūsų naršyklės matome signalą Nesekti.

[[ĮTRAUKTI, JEI PARDUOTUVĖ YRA ARBA JEI PARDUOTUVĖ TURI KLIENTAI EUROPOJE]]

JŪSŲ TEISĖS
Jei esate Europos gyventojas, turite teisę susipažinti su mūsų turima asmenine informacija apie jus ir prašyti, kad jūsų asmeninė informacija būtų pataisyta, atnaujinta arba ištrinta. Jei norite pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis žemiau nurodyta kontaktine informacija.
Be to, jei esate Europos gyventojas, pastebime, kad apdorojame jūsų informaciją siekdami įvykdyti sutartis, kurias galime sudaryti su jumis (pavyzdžiui, jei atliekate užsakymą per svetainę) arba kitais būdais siekdami savo teisėtų verslo interesų, išvardytų aukščiau. Be to, atkreipkite dėmesį, kad jūsų informacija bus perduota už Europos ribų, įskaitant Kanadą ir JAV.

DUOMENŲ SAUGOJIMAS
Kai pateikiate užsakymą per Svetainę, mes saugosime jūsų užsakymo informaciją, nebent ir tol, kol paprašysite mūsų ištrinti šią informaciją.

[[ĮRAŠYTI, JEI REIKALINGAS AMŽIAUS APRIBOJIMAS]]
Nepilnamečiai
Svetainė nėra skirta asmenims, jaunesniems nei [[INSERT AGE]].

PAKEITIMAI
Retkarčiais galime atnaujinti šią privatumo politiką, kad atspindėtų, pavyzdžiui, mūsų praktikos pokyčius arba dėl kitų veiklos, teisinių ar reguliavimo priežasčių.
SUSISIEKITE SU MUMIS
Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo praktiką, jei turite klausimų ar norite pateikti skundą, susisiekite su mumis el. paštu info@pasuk.lt arba el. paštu žemiau nurodytais kontaktais:

Undinės g. 1, Zapyškis, Kauno raj., 54321, Lietuva

Suveskite savo asmens duomenis ir mes su Jumis susisieksime!

Suveskite savo asmens duomenis ir mes su Jumis susisieksime!

Pasirinktas planas

Pasuk Namams 5G

Nuo 13.49 EUR / mėnesį
 • Neribotas internetas Lietuvoje
 • 20 GB Europoje
 • Nėra minučių nei SMS
 • 5G ryšys

Suveskite savo asmens duomenis ir mes su Jumis susisieksime!

Pasirinktas planas

Pasuk Neribotai 5G

Nuo 13.99 EUR / mėnesį
 • Neribotas internetas Lietuvoje
 • 20 GB Europoje
 • Neribotos minutės ir SMS Lietuvoje bei Europoje
 • 5G ryšys

Suveskite savo asmens duomenis ir mes su Jumis susisieksime!

Pasirinktas planas

Pasuk Kasdienis 5G

Nuo 9.99 EUR / mėnesį
 • 20 GB interneto Lietuvoje
 • 15 GB Europoje
 • Neribotos minutės ir SMS Lietuvoje
 • 5G ryšys